23.04.2021 on-line szkolenie: Wprowadzenie do nowego Modelu EFQM i konferencja „Quality -Sustainability – Excellence”- 23.04.2021 on-line

Szanowni Państwo,

Klub POLSKIE FORUM ISO 9000 odjął patronatem honorowym wydarzenia, o których informujemy poniżej. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu on-line „Wprowadzenie do nowego Modelu EFQM” i Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Quality -Sustainability – Excellence”, które zaplanowane sią w najbliższy piątek 23.04.2021 r. Szczegóły znajdują się poniżej.

Model EFQM jest globalnie rozpoznawalnym i cenionym narzędziem wspierającym organizację w zarządzaniu zmianami oraz doskonaleniu ich wyników.

Rok 2020 upłynął pod znakiem pandemii, ale również pracy nad przygotowaniem polskojęzycznej wersji Modelu. Odpowiadając na zapotrzebowanie organizacji i przedsiębiorców zapraszamy na szkolenie on-line „Wprowadzenie do nowego Modelu EFQM”, które odbędzie się w dniu 23.04.2021 w godzinach: 09.00 – 11.30.
Szkolenie odpowiada na pytania: Jak zapewnić trwały sukces organizacji? Jak zarządzać w czasach niepewności? Na czym oprzeć budowanie wartości dla klientów?  Jak budować zaangażowanie wśród pracowników?

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest po zeskanowaniu kodu QR, który znajduje się w ulotce informacyjnej:  Wprowadzenie do Modelu EFQM.pdf lub  pod linkiem:  https://forms.gle/HWRWFtaUSnKJgtaTA

Organizowane przez nas szkolenie zbiegnie się w czasie z inauguracją polskojęzycznej wersji Modelu EFQM. Uczestnicy szkolenia otrzymają również możliwość uczestnictwa w Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Quality -Sustainability – Excellence”, która odbędzie się również w dniu 23.04.2021 i rozpocznie się  o godzinie 12.00.

Agenda konferencji: QSE Agenda_konferencja.pdf

Będzie nam bardzo miło, jeśli prześlą Państwo zaproszenie na szkolenie do osób w Państwa organizacji, które mogłyby być zainteresowane tą tematyką.

Kontakt w sprawie konferencji i szkolenia: Dr Joanna Martusewicz – Prezes Zarządu

Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

tel: + 48 883 320 918 mail: joanna.martusewicz@ue.wroc.pl

adres: ul. Komandorska 118/120, 53-345 Wrocław budynek: A / pokój 13a

www: http://fundacja.ue.wroc.pl efqm: http://efqm.org/

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w zaplanowanych spotkaniach.